ZAGREB.info: Edukacija djelatnika Škole za modu i dizajn o vršnjačkom nasilju

Na portalu Zagreb.info objavljena je najava edukacije iz područja vršnjačkog nasilja koju provodi Poliklinika:

“Grad Zagreb, Gradski ured za zdravstvo u suradnji s Poliklinikom za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba organizira edukaciju djelatnika Škole za modu i dizajn iz područja vršnjačkog nasilja na temu „Uloga škole u prevenciji i intervenciji vezano za vršnjačko nasilje“.

Cilj edukacije je senzibiliziranje na problem nasilja među djecom i mladima, identificiranje znakova za prepoznavanje vršnjačkog nasilja i definiranje uloge škole u prevenciji i intervenciji kod pojave vršnjačkog nasilja.

Edukacija će se održati u srijedu 22.kolovoza 2018., u prostoru Škole za modu i dizajn, Prilaz baruna Filipovića 30, s početkom u 12.00 sati.”