Prvi od pet besplatnih webinara za stručnjake mentalnog zdravlja o telefonskom i e-savjetovanju u organizaciji Hrabrog telefona putem Child Hub platforme održala je danas od 11 do 12 sati Ines Rezo, mag. psych. na temu “Savjetodavni razgovor putem telefona – što i kako?”, a sudjelovalo je 297 stručnjaka.

Sutra, 24. ožujka 2020. godine, od 13 do 14 sati besplatni webinar na temu “Savjetodavni razgovor i specifični tipovi poziva” održat će psihologinja Poliklinike Mia Roje Đapić, mag. psych.,a prijaviti se možete na linku: https://www.childhub.org/sh/webinari-o-djecijoj-zastiti/savjetodavni-razgovor-i-specificni-tipovi-poziva-webinar-na-hrvatskom?fbclid=IwAR0CsgzZi-_htgXQ6YC9-h15osm9_q5lfrP38RZB8A8jhEnlhJ9KUa0omac

Obje snimke bit će na raspolaganju onima koji ne budu bili u mogućnosti prisustvovati.

Snimku webinara Ines Rezo možete pogledati već sada pogledati ovdje:

Podsjećamo da je na raspolaganju za besplatno preuzimanje stručni priručnik Hrabrog telefona i Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba na linku ovdje:

HALO, POMOZITE! priručnik za stručnjake mentalnog zdravlja o specifičnostima telefonskog savjetovanja uslijed pandemije

Halo, pomozite, stručni priručnik, telefonsko savjetovanje