Poziv roditeljima djece predškolske dobi na ciklus edukacija

Poštovani i dragi roditelji,

mnogi od vas obraćaju nam se s pitanjima vezanima uz razvoj, odgoj, spavanje, hranjenje, emocionalni i socijalni svijet svojih najmlađih. Cilj ovog ciklusa edukacija je pružiti stručnu podršku i smjernice roditeljima od strane multidisciplinarnog tima Poliklinike. Tijekom šest tjedana od 4. veljače do 11. ožujka 2021. družit ćemo se jednom tjedno, četvrtkom od 18 do 19.15 sati, online preko Zoom aplikacije. Na početku svake edukacije, stručnjaci Poliklinike održat će predavanje o najavljenoj temi u trajanju od 35 minuta, a nakon toga će roditelji govoriti o svojim iskustvima, postavljati konkretna pitanja i tražiti stručne smjernice.

Prijaviti se možete na sve termine edukacije, ili samo na teme koje vas zanimaju. Za prijavu pošaljite sken ili fotografiju D1 uputnice koju će vam izdati liječnik djeteta na mail kresimir.prijatelj@poliklinika-djeca.hr. Uputnicu naknadno dostavite poštom ili osobno, ili ju liječnik djeteta može poslati elektroničkim sustavom.

RASPORED TEMA EDUKACIJE ZA RODITELJE PREDŠKOLSKE DOBI:

4. veljače 2021.:  “1,2,3… Već smo veliki” – Tea Brezinšćak, mag. psych. i Renata Fridrih, prof. defektolog – logopedinja

11. veljače 2021.: “Vrijeme je za papanje, spavanje i kahlicu” – doc. prim. dr. sc. Vanja Slijepčević Saftić, dr. med., spec. pedijatrica, subspecijalistica dječje neurologije i Vlatka Križan, klinička psihologinja

18. veljače 2021. “Mala djeca, velike emocije” – doc. prim. dr. sc. Vlatka Boričević Maršanić, dr. med., spec. psihijatrica, subspecijalistica dječje i adolescentne psihijatrije

25. veljače 2021.: “Mala djeca, velike promjene” – doc. dr. sc. Bruna Profaca, klinička psihologinja i Nikolina Škrlec, dipl. socijalna radnica

4. ožujka 2021.: “Što umjesto batina?” – prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, klinička psihologinja i psihoterapeutkinja

11. ožujka 2021.: “A kako su roditelji?” – doc. dr. sc. Bruna Profaca, klinička psihologinja