NAJAVA: Panel “Znanost i umjetnost odgoja” na konferenciji Mame&Klinci

Pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Kolinde Grabar-Kitarović i uz pomoć Grada Zagreba u Zagrebu se u subotu 11. svibnja 2019. održava 3. konferencija Mame&Klinci čiji je cilj informirati, usmjeriti i osnažiti majke. Top panel je “Znanost i umjetnost odgoja” na kojem sudjeluju neke od autorica ovog priručnika o suvremenom odgoju za roditelje i odgojitelje  – psihologinja Hana Hrpka, predsjednica udruge Hrabri telefon, psihologinje Poliklinike Mia Roje i Swea Jelić Tuščić, te psihoterapeutkinja i psihijatrica Poliklinike Marjeta Knez Turčinović. Na panelu će  govoriti o konkretnom odgoju djece u našem okruženju i našim uvjetima, sa svim problemima koje muče naše mame. Panel se održava od 10.45 do 12.15 u kongresnom centru FORUM, Radnička 50, a ulaz je slobodan.

Osim top panela “Znanost i umjetnost odgoja” na konferenciji Mame&Klinci od 9 do 18 sati organizirana su i druga zanimljiva predavanja stručnjakinja o prehrani djece, važnosti čitanja, iskustvima zaposlenih mama…, te brojne popratne aktivnosti za djecu. Kompletan program možete vidjeti na web stranici organizatora konferencije www.mameiklinci.com