Edukacija na temu online pomoći pri učenju za volontere Hrabrog telefona
Volonteri udruge Hrabri Telefon koji pomažu djeci i mladima u učenju našli su se pred izazovima online rada. U suradnji s Poliklinikom za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba, putem projekta Društveni centar Borovje, organizirana je edukacija na platformi Zoom za volontere Hrabrog telefona na temu online pomoći pri učenju, koju je održala psihologinja Poliklinike Mia Roje Đapić 27. siječnja 2021.
Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske, a omogućuje besplatnu podršku i pomoć pri učenju za djecu različitih dobnih skupina. Volonteri su kao i uvijek bili jako zainteresirani i motivirani za daljnji osobni i profesionalni razvoj te nam pokazali da se razvijaju u vrlo kvalitetne i educirane stručnjake mentalnog zdravlja.