Našu Polikliniku je 28. ožujka 2019. posjetilo  20 članova delegacije Općine Centar Sarajevo s ciljem upoznavanja rada i djelovanja naše ustanove te razmjene iskustva u području zaštite djece i mladih, a ispred Poliklinike ih je dočekala voditeljica odjela za dijagnostiku i tretman Renata Ćorić Špoljar.

Posjet je organizirao Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom temeljem partnerstva u kojem Grad Zagreb s Općinom Centar Sarajevo (BiH) provodi projekt ”Solid.Forum – Forum socijalne solidarnosti” (Social Solidarity Forum). Cilj projekta je razmjena iskustava i razvoj zajedničkih inicijativa za povećanje solidarnosti i socijalne integracije između dionika iz Sarajeva i Zagreba.