Kontakt

Pitajte stručnjaka Polja označena (*) su obavezna.

Vaši podaci

Vaš upit

Kontakti

Adresa: Đorđićeva 26, 10000 Zagreb

Telefon: 01/34-575-18

Fax: 01/34-365-77

Email: info@poliklinika-djeca.hr

Radno vrijeme: radnim danom 7:30 – 20:00, subotom 07:30 – 15:00


Kako do nas

Djelatnici

Ravnateljica E-mail
Prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, klinički psiholog i psihoterapeut gordana.flander@poliklinika-djeca.hr
Psiholozi E-mail
Dr. sc. Bruna Profaca, prof. psiholog, klinički psiholog bruna.profaca@poliklinika-djeca.hr
Marija Crnković, prof. psiholog, klinički psiholog marija.krmek@poliklinika-djeca.hr
Renata Ćorić Špoljar, prof. psiholog, klinički psiholog renata.coric@poliklinika-djeca.hr
Ivana Ćosić Pregrad, prof. psiholog, klinički psiholog ivana.cosic@poliklinika-djeca.hr
Swea Jelić Tuščić, prof.psiholog swea.jelic@poliklinika-djeca.hr
Sanja Jusufbegović, prof. psiholog, klinički psiholog sanja.sertic@poliklinika-djeca.hr
Sena Puhovski, prof. psiholog, klinički psiholog sena.puhovski@poliklinika-djeca.hr
Tea Brezinšćak, mag. psihologije tea.brezinscak@poliklinika-djeca.hr
Ana Marija Španić, mag. psihologije anamarija.spanic@poliklinika-djeca.hr
Ella Selak Bagarić, mag. psihologije ella.selak@poliklinika-djeca.hr
Vlatka Križan, prof. psiholog, klinički psiholog vlatka.krizan@poliklinika-djeca.hr
Psihijatri E-mail
Prim. Domagoj Štimac, dr. med., spec.psihijatar, subspecijalist dječje i adolescentne psihijatrije domagoj.stimac@poliklinika-djeca.hr
Dr.med.Renata Zdenković, spec. psihijatar renata.zdenkovic@poliklinika-djeca.hr
Dr.med. Marjeta Knez Turčinović, spec. psihijatar marjeta.turcinovic@poliklinika-djeca.hr
Defektolozi E-mail
Dora Kralj, prof.defektolog-socijalni pedagog dora.kralj@poliklinika-djeca.hr
Tanja Manović, prof.defektolog-socijalni pedagog tanja.manovic@poliklinika-djeca.hr
Renata Fridrih, prof. defektolog – logoped renata.fridrih@poliklinika-djeca.hr
Socijalni radnici E-mail
Tamara Gojković, dipl. socijalni radnik tamara.gojkovic@poliklinika-djeca.hr
Nikolina Škrlec, dipl. socijalni radnik nikolina.skrlec@poliklinika-djeca.hr
Neuropedijatar E-mail
Docent, Primarijus, dr. sc. Vanja Sljepčević Saftić, dr. med., spec. pedijatar, subspecijalist dječje neurologije vanja.slijepcevic@poliklinika-djeca.hr
Medicinske sestre E-mail
Vesna Jurčić, magistra sestrinstva vesna.jurcic@poliklinika-djeca.hr
Ljiljana Bobinec, med.sestra medicinske.sestre@poliklinika-djeca.hr
Manuela Javorović, med.sestra medicinske.sestre@poliklinika-djeca.hr
Ana Kustić, med.sestra medicinske.sestre@poliklinika-djeca.hr
Snježana Ulovec, med.sestra medicinske.sestre@poliklinika-djeca.hr
Kristina Beluhan, medicinska sestra medicinske.sestre@poliklinika-djeca.hr
Pravnik E-mail
Zdravko Miočević, dipl. iur. zdravko.miocevic@poliklinika-djeca.hr
Računovotkinja E-mail
Lucija Mustapić lucija.mustapic@poliklinika-djeca.hr
Tajnica E-mail
Irena Felbar Cesar, prof. sociologije irena.felbar@poliklinika-djeca.hr