Veleposlanik Indije posjetio Polikliniku

Objavljeno: 28.02.2017.

indija

Veleposlanik Indije, g. Sandeep Kumar posjetio je Polikliniku za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba i udrugu Hrabri telefon. Ravnateljica Poliklinike prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, zamjenik ravnateljice prim.dr. Domagoj Štimac i voditeljica dijagnostike i tretmana dr. sc. Bruna Profaca upoznali su gosta s radom Poliklinike. Veleposlanik je izrazio interes za upoznavanje djelovanja Poliklinike u zaštiti zlostavljane djece te izrazio spremnost u podršci za moguću suradnju Poliklinike s međunarodnim stručnjacima. Prof.dr.sc. Gordana Buljan Flander prikazala je početke rada u zaštiti zlostavljane djece u Hrvatskoj te razloge za otvaranje Poliklinike koja se u proteklih petnaestak godina profilirala u specijaliziranu ustanovu koja je danas primjer dobre prakse u europskim okvirima. Ovom prilikom, g. Kumar se upoznao i s udrugom Hrabri telefon čije programe je predstavila zamjenica predsjednice Hrabrog telefona Jelena Tomić.