Sporazum o suradnji Poliklinike i Stomatološkog fakulteta

Objavljeno: 13.12.2012.

Prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, ravnateljica Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba, prof. dr. sc. Hrvoje Brkić, dekan Stomatološkog fakulteta i prof. dr. sc. Ivana Čuković, prodekanica Stomatološkog fakulteta

Poliklinika za zaštitu djece grada Zagreba i Stomatološki fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sklopili su sporazum o znanstvenoj, stručnoj i nastavnoj suradnji u ostvarenju projekata i programa u cilju zaštite oralnog i mentalnog zdravlja djece. Ovaj sporazum kojim postaju povezane ustanove potpisali su prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, ravnateljica Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba i prof. dr. sc. Hrvoje Brkić, dekan Stomatološkog fakulteta.