NAJAVA: Okrugli stol s temom “Psiholozi, roditelji i 21. stoljeće”

Objavljeno: 26.01.2017.

10 tjedan psihologije1

U sklopu 10. Tjedna psihologije u Poliklinici za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba održat će se Okrugli stol s temom “Psiholozi, roditelji i 21. stoljeće”, u utorak , 21.2.2017. od 13 do 15 sati. Voditeljica Okruglog stola je Bruna Profaca iz Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba.

Sudionice Okruglog stola su :

Sena Puhovski i Ivana Ćosić Pregrad, Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba

Gordana Keresteš , Odsjek za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu

Branka Starc – Centar za podršku roditeljstvu „Rastimo zajedno“

Anamarija Vuić, Hrabri telefon

Okrugli stol je otvoren za stručnu i širu javnost.

10. Tjedan psihologije održat će se od 20. do 26. veljače 2017. u organizaciji Hrvatskog psihološkog društva i suorganizaciji Hrvatske psihološke komore. Tjedan psihologije prvi put je organiziran 2008. godine u sklopu obilježavanja 55. obljetnice Hrvatskog psihološkog društva i od tada veliki broj psihologa nastoji svake godine kroz niz aktivnosti psihologiju približiti i predstaviti zajednici te pokazati primjenjivost psihologijske teorije i prakse u život pojedinaca i zajednice. O ovoj i ostalim aktivnostima u sklopu 10. Tjedna psihologije možete se informirati na stranici: