Child Protection Hub SEE objavio informativni video o tome kako radi naša Poliklinika

Objavljeno: 18.12.2016.

Mrežna organizacija Terre des Hommes financirala je informativni video o tome kako radi Poliklinika za zaštitu djece i mladihgrada Zagreba u trajanju 3:33 minute. Povod izradi filma bila je studijska posjeta Poliklinici u studenom 2016. u sklopu projekta Child Protection Hub SEE (engl. Regionalni resorni centar za zaštitu djece u Jugoistočnoj Europi) koji se provodi u osam zemalja: Hrvatskoj, BIH, Srbiji, Kosovu, Albaniji, Rumunjskoj, Bugarskoj i Moldaviji. Partnerska organizacija za Hrvatsku je Hrabri telefon.

Jedan od ciljeva projekta je i jačanje stručnjaka koji rade na području zaštite djece te razmjena pozitivnih praksi iz zemalja u projektu. U okviru projekta organizirana je studijska posjeta Poliklinici za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

Video je postavljen na You Tube platformi Child Protection Hub, pod naslovom “How does the Zagreb Child Protection Center work?”

Video možete pogledati ovdje: